Genialny procesor

Komputery HP 295 G8 pozwalają nam wykonywać swoją codzienną pracę i to bez żadnych problemów. Dzięki nim zyskamy moc obliczeniową, której potrzebujemy, jednocześnie obniżając koszt całkowity posiadania. Jest to bardzo rozsądna inwestycja. Możemy liczyć na wykorzystanie maksymalne inwestycji. Oczywiście sercem komputera jest procesor. W tym przypadku jest to AMD Ryzen 3 Pro 3200 G. Procesory te zostały zaprojektowane w ten sposób, aby móc zapewnić możliwie najwyższą obliczeniową wydajność. Cztery rdzenie, jak i także cztery wątki umożliwiają wydajność niesamowitą podczas zabawy, czy też pracy. Tak zwane taktowanie bazy wynosi 3.60 GHz, w trybie Turbo zegary przyspieszają do 4.00 GHz. Tym samym podniesiona jest wydajność komputera.

Procesor AMD Ryzen 3 PRO 3200G (https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-3-pro-3200g) z grafiką Radeon Vega 8 wyposażony jest w jeden z zaawansowanych najbardziej oraz także wydajnych rozwiązań komputerowych oraz graficznych, które są dostępne obecnie na rynku. Połączone w jeden procesor, aby zapewnić wysoką wydajność potrzebną do pracy wymagającej oraz doskonałego gamingu, bez żadnych kompromisów. Grafika Radeon dostarcza nam szybką, jak i także płynną rozgrywkę w grach, które uwielbiamy.

Dzięki dyskowi SSD możemy swojemu urządzeniu dodać prędkości. Jest to wręcz doskonałe rozwiązanie dla ludzi, które cenią sobie działanie błyskawiczne sprzętu. Zaletą dysku SSD jest całkowity brak elementów ruchomych, co się przekłada na cichszą pracę. Mamy również pewność, że danej znajdują się na pamięci jeszcze lepiej są chronione. Nośnik odporny jest na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Na sam koniec wspomnijmy o tym, że Windows 10 jest lepszy obecnie niż kiedykolwiek. Prosty, znajomy oraz pełny nowych funkcji, które umożliwiają łatwą organizację pracy, zadań, jak i także zabawy. To Windows, jaki uwielbiamy oraz którego już nie możemy się doczekać. Na pewno z tego komputera będziemy w pełni zadowoleni i do tego będziemy mogli komfortowo pracować. Na to właśnie liczymy.