Wtyki do komputera HP

Komputery HP 295 G8 stacjonarne to sposób na bardzo duże osiągi mocy, jak i także wydajności (więcej: https://itnes.pl/komputery/komputery-hp/komputery-hp-essential/komputery-hp-295/komputery-hp-295-g8/). Mają o wiele mocniejsze parametry od notebooków mobilnych. Możemy je z dużym powodzeniem wykorzystywać do pracy w biurze oraz w domu. Nadają się do pomieszczeń wynajętych open space, jak i także własnych użytkowych lokali. Ze sprzętów przykładowych dla biura oraz domu są komputery HP 295. Mówi się o nich jako o czarnych skrzynkach z dobrą wydajnością oraz mocą. Dlaczego warto na nie zwrócić uwagę? Czym mogą przyciągnąć do siebie użytkowników? Co możemy do nich podpiąć? Za moment odpowiemy na te wszystkie pytania.

Komputery te posiadają niepozorną obudowę w stylistyce Micro Tower. W niej ukrywa się procesor. Model, który wpięty został w skrzynkę to AMD Ryzen 3 PRO 3200G. Na swoich czterech rdzeniach obsługuje pamięć w typie DDR4. Ta niepozorna maszynka wysyła impulsy o częstotliwości 3,6 GHz. Jedynie samo serce procesora ma zainstalowaną technologię AMD DASH. Cache główny procesora pomieści 4 MB. Łączy się doskonale z gniazdkiem AM4.

Pora na omówienie krótkie kart pamięci. Celem uruchomienia danych używać możemy od jednego do dwóch banków pamięci. Komputery biurowe HP 295 posiadają dokładnie 8 GB wbudowanej pamięci. Jest ona obsługiwana przy użyciu DDR4. Drugi bank pamięci nam daje dowolność elektroniczną. Możemy powiększyć go samodzielnie o miejsce dodatkowe. Swój skarbiec wewnętrzny rozbudować można do 32 GB. Nie możemy oczywiście zapominać o przechowywaniu. Komputery stacjonarne HP 295 pozwalają nam na gromadzenie około 256 GB danych. Optyczny napęd DVD-RW pozwala dysk rozhulać dysk w typie SSD M.2 PCle NVMe.

A jak wygląda kwestia wtyków? Zacznijmy od klasyków. Obudowa metalowa ze sztucznym tworzywem posiada w tle cztery wejścia USB 3.0 (tylne oraz przednie). Nie zapomniano także o dobrym oraz starym kablu HDMI w liczbie jednego. Do dyspozycji użytkownika jest także wejście Audio oraz LAN. Jak widać na załączonym obrazku jest to fantastyczny komputer.