Najwyższej generacji laptop w dobrej cenie? Jak najbardziej jest to możliwe. Szukając laptopa odpowiedniego do wszelkich zadań specjalnych, z całą pewnością warto zwrócić uwagę na laptopy HP ProBook 450 G7. Jest to jeden z najnowszych modeli, który już teraz cieszy się ogromną popularnością i nie ma się czemu dziwić.

Laptop HP ProBook 450 G7 to już kolejna, siódma generacja sprawdzonych laptopów do zadań specjalnych, które sprawdzą się, zarówno jako sprzęt do pracy, jak i jako sprzęt do oglądania filmów czy zdjęć w wysokiej jakości. Wyposażony jest on w matowy ekran, który nie odbija światła o przekątnej 15,6 cala, co naturalnie umożliwia wygodną pracę. Dodatkowo ekran jest w rozdzielczości Full HD. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że zapewniona jest odpowiednia przestrzeń robocza oraz szczegółowość wyświetlanych treści. Dodatkowo zastosowany został również nowoczesny procesor Inter Core 10 prosto z generacji Comet Lake, która zapewnia wysoką wydajność, która sprawdza się przede wszystkim podczas pracy.

Także klawiatura dostosowana została do potrzeb tych, którzy pracują dużo i wytrwale. Ma ona pełną formułę, a do tego osobny blok numeryczny. Laptop posiada, również bogaty zestaw łączy. Dzięki temu podłączyć można do niego wiele innych sprzętów, które są niezbędne podczas pracy. Jest to bardzo wygodne, a procesor jest na tyle silny, że spokojnie podłączyć można dysk, telefon, aparat czy co tylko się chce.

Laptop sprawdzi się także w przypadku każdego, kto lubi podróżować lub ze względu na pracę jest zmuszony często to robić. Wszystko dlatego, że posiada on wzmocnioną strukturę i stabilną klapę. Dzięki temu jest wytrzymały, zarówno na uderzenia, jak i upadki czy zarysowania. Obudowa zabezpiecza wszystkie delikatne podzespoły przed zniszczeniem. Podstawowe modele posiadają pamięć ram o wielkości 8 GB, którą można rozbudować nawet do 32. Dużą pojemność ma także system dyskowy, dzięki czemu na swoim laptopie można przechowywać wszystkie ważne pliki w jednym miejscu i mieć zawsze do nich dostęp.

Biznes zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com