Laptopy z serii HP ZBook (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp/notebooki-hp-zbook/) to sprzęt stworzony z myślą o wymagających klientach biznesowych. Jego wysoka jakość sprawia, że z powodzeniem mogą korzystać z niego informatycy, architekci, testerzy oprogramowania, a nawet graficy komputerowi. Co powinniśmy wiedzieć o parametrach technicznych laptopów z tej serii?

Co kryją w sobie komputery z serii ZBook?

Charakterystyczne cechy laptopów ZBook to między innymi:

Laptopy ZBook posiadają wiele zalet

  • bardzo wydajne karty graficzne (które umożliwiają pracę nawet grafikom komputerowym),
  • procesory Intel Core 11 i 12 generacji,
  • duża pamięć RAM,
  • matowa matryca (umożliwiająca korzystanie z komputera nawet przy dużym nasłonecznieniu),
  • dysk SSD,
  • duża ilość portów,
  • podświetlana klawiatura (idealna do pracy w nocy),
  • czytnik kart pamięci,
  • precyzyjny touchpad.

Jakie są zalety komputerów Zbook firmy HP?

Laptopy ZBook posiadają wiele zalet. Jedną z największych jest ich uniwersalność. Sprzęt ten jest odpowiedni dla przedstawicieli wielu branż. Nowoczesne laptopy umożliwiają nam wykonywanie wielu zadań. Są odpowiednie zarówno do programowania, jak i do obróbki zdjęć czy obsługi programów graficznych.

Podświetlana klawiatura laptopów z tej serii nie tylko prezentuje się wyjątkowo efektownie, ale pracuje bardzo cicho i jest zabezpieczona przez zalaniem (dlatego sprzęt ten sprawdza się do pracy w trudnych warunkach – możemy używać go zarówno w biurze, w domu, jak i w podróży). Urządzenia z serii ZBook dają nam duże możliwości rozbudowy, co ma ogromne znaczenie w wielu branżach.

Solidne wykonanie i efektowny wygląd

Laptopy z serii HP ZBook to sprzęt, który posiada nie tylko ponadprzeciętne parametry, ale też prezentuje się okazale

Laptopy z serii HP ZBook to sprzęt, który posiada nie tylko ponadprzeciętne parametry, ale też prezentuje się okazale. Producent zadbał o design swoich laptopów – posiadają one obudowę w kolorze czarno-szarym, dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko i są akceptowane przez większość klientów. Obudowa urządzeń jest wzmocniona, wystarczająco sztywna, odporna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Podróżując z laptopem Zbook nie musimy obawiać się o jego nieumyślne uszkodzenie.

Komputery posiadają dobrze zaprojektowany centralny zawias, który pozwala na utrzymanie ekrany w stabilnej pozycji niezależnie od tego w jakich warunkach pracujemy (jest on zaprojektowany w taki sposób, żeby jego uszkodzenie było trudne).

Dla osób, które często wyjeżdżają w delegacje dużym atutem laptopów ZBook jest fakt, że są one stosunkowo lekkie (ich waga nie przekracza dwóch kilogramów). Niska waga ma niebagatelne znaczenie w długiej podróży, kiedy każdy dodatkowy kilogram jest przez nas dotkliwie odczuwany.