Jeżeli chcemy wykorzystać potencjał naszych możliwości to zapewne przysłuży nam w tym laptop HP ZBook Create w sklepie ITnes.pl. Jest to mobilna stacja robocza.

PROCESOR/KARTA GRAFICZNA

Jego niezawodna i zaawansowana jednostka to Intel Intel Core i7-10750H z 6-rdzeniowym procesorem (12 MB  pamięci cache), kartą graficzną GeForce RTX 2070 Max-Q  (taktowanie zegara aż do 2933MHz.!  ) oraz RAM do  maksymalnie 128 GB RAM DDR4, co pozwala na na wiele zastosowań, w tym :

  • biuro
  • gry
  • oglądanie filmów
  • grafika 3D
  • montaż filmów
  • programowanie
  • tworzenie gier

i wiele więcej…

EKRAN

Ekran 15,6 cala o rozdzielczości 1920×1080 Full HD pozwoli cieszyć się głębią kolorów przy ulubionym filmie, projekcje graficznym, a także podczas tworzenia animacji czy też filmów .

Jest narzędziem nie tylko do prostych zadań, ale także do tych bardziej zaawansowanych. Ponieważ oferuję także ekran o rozdzielczości 4K UHD, co pozwala pracować zawodowym grafikom czy też programistom gier.

DYSK

Samo uruchomienie się systemu to chwila, gdyż posiada on w obudowie dysk SSD, więc praca przebiega tu szybko i sprawnie. System to oczywiście najnowszy Windows 10 Pro z najnowszymi aktualizacjami, co zapewni niezawodność naszych programów oraz bezpieczeństwo pracy.

JAKOŚĆ

Modele tej serii to przede wszystkim styl, najnowsze i bardzo wydajne podzespołu na rynku. To nowoczesny standard  na rynku, wraz z lekką wagą laptopa, sprawdzi się nie tylko w biurze czy też w domu, ale także na biznesowej rozmowie lub na weekendowym wypadzie za miasto.

Każdy kto marzy o laptopie, który będzie codziennie spełniał jego i swoje oczekiwania w różnych zadaniach, śmiało może liczyć na tą niezawodną jednostkę.

PODSUMOWANIE

Podsumowując: laptop ten to idealny przyjaciel w każdej sytuacji o każdej porze. Kiedy mamy ochotę pooglądać filmy lub oddać się pracy to możemy na niego liczyć. Wykona nie tylko jedno zadanie a kilka na raz, gdyż posiada nowoczesne i szybkie podzespoły.

Możemy śmiało zaparzyć sobie kawę i oddać się jego nowoczesnym technologią jakie ma w swojej obudowie.

Natomiast sam wygląd już od pierwszej chwili zauroczy nas, ponieważ to elegancki i nowoczesny produkt na rynku.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com