Stacje robocze HP Z2 G8 Workstation ze sklepu ITnes to komputery do zastosowań biurowych zapewniające niezbędne funkcje i wydajność podczas pracy, jednocześnie oferując bogate możliwości w zakresie rozbudowy o mocniejsze podzespoły.

Desktopy HP wyróżniają się wytrzymałością, niezawodnością, a co również istotne w przypadku tego typu urządzeń, błyszczą pod względem ceny.

 HP Z2 G8 Workstation – przystępny i niezawodny komputer biurowy

Komputer HP Z2 G8 Workstation należy do popularnej i cenionej rodziny HP Workstation będącej alternatywą dla urządzeń proponowanych przez marki Dell oraz Lenovo. Desktop dostarcza uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzą się w biurze, jednocześnie nie zabierając wiele miejsca. Zadania biurowe i korporacyjne, to nie jedyne miejsca, gdzie sprawdzi się sprzęt. 

Komputer dla grafika oraz twórców treści

Za sprawą odpowiednio mocnych podzespołów, jednostka może posłużyć za narzędzie pracy dla grafików, gdzie sprawdzi się w przypadku, np. modelowania 3D. Stacje robocze HP Z2 G8 Workstation sprawdzą się również w przypadku osób zajmujących się tworzeniem treści. Wydajność i błyskawiczny czas pracy zapewniają rozwiązania, wśród których znajdują się pełne potencjału do wymagających zadań podzespoły.

Rozbudowana funkcjonalność i wysoka kultura pracy komputera HP Z2 G8 Workstation

Komputer HP maksymalnie może obsłużyć do 128 GB pamięci RAM DDR4, a także pozwala skorzystać z kilku dysków SSD. Tym, co jednak najistotniejsze w tym przypadku, to dedykowany procesor graficzny oraz mocny 8-rdzeniowy procesor i7-11700. Stacje robocze HP Z2 G8 Workstation oferują:

  •  Intel Core Rocket Lake oraz Xeon
  • wydajne procesory graficzne, m.in. Nvidia Quadro P400, Nvidia T400 czy Nvidia RTX A5000.
  • zgodność z certyfikatami RoHS, EnergyStar, a także EPEAT Gold
  • funkcjonalność i kultura pracy na wysokim poziomie.

Komputer biurowy z potencjałem

Stacje robocze HP Z2 G8 Workstation to opcja warta wzięcia pod uwagę, jeśli szukamy funkcjonalnego narzędzia pracy, od którego nie wymaga się zaawansowanych funkcji, takich jak dedykowane karty RAID i dyski z możliwością wymiany podczas pracy. Modele, o których mowa zostały opracowane z myślą o przystępnej wydajności, a także cenie.