Laptopy HP ProBook 650 G8 są urządzeniami o eleganckim designie i wysokiej ergonomii pracy dostosowanej do wysokich wymagań użytkowników. Szczególną zaletą tego modelu jest jego wysoka wszechstronność, ze względu na którą laptop jest w stanie sprostać codziennym zadaniom.

Wszystko to zamknięte w trwałej obudowie odpornej na uszkodzenia zewnętrzne idealnie sprawdzającej się w przypadku pracy poza biurem.

Nowoczesny laptop dla wymagających – HP ProBook 650 G8

Swój nowoczesny charakter, HP ProBook 650 G8 zawdzięcza nie tylko wyjątkowo eleganckiej i stylowej linii, która na pierwszy rzut oka daje do zrozumienia, że mamy do czynienia ze sprzętem biznesowym wysokiej klasy.

Inżynierowie zadbali w tym przypadku również o duży zapas mocy, którą model ten oferuje. Laptopy HP ProBook 650 G8 swoją wysoką funkcjonalność i wielozadaniowość zawdzięczają wydajnym podzespołom umożliwiającym urządzeniu sprawne obsługiwanie programów użytkowych.

Procesory Intel Core 11-tej generacji, które w tym modelu występują w konfiguracji do Intel Core i7-1165G7 to serce laptopa odpowiadające za jego wielozadaniowy charakter i sprawne działanie.

15,6-calowy laptop HP ProBook 650 G8 z procesorami Intel Core 11. Generacji

Laptopy HP ProBook 650 G8 ze sklepu internetowego ITnes ze względu na swój charakter zyskały także sporą ilość pamięci RAM, tak aby urządzenie było jeszcze bardziej wydajne podczas codziennych zadań.

Za sprawne i szybkie działanie odpowiada w równej mierze zaimplementowany do urządzenia dysk SSD o pojemności do  512 GB umożliwiając tym samym uruchomienie systemu, jak również zapisywanie i odczytywanie danych w błyskawicznym tempie.

15,6-calowa matryca o rozdzielczości Full HD cechuje się dobrym poziomem wyświetlanego obrazu, a dzięki wygodnej klawiaturze oraz precyzyjnemu gładzikowi praca z wykorzystaniem laptopa HP ProBook 650 G8 jest przyjemna i efektywna.

Wszystkie wyżej wymienione elementy składają się na fakt, iż model ten jest jednym z tych urządzeń, które powinniśmy brać pod uwagę chcąc wejść w posiadanie laptopa o szerokim wachlarzu zastosowań, wydajnego i wyposażonego w czytelny ekran dobrej jakości.

Technologia autorstwa gpointstudio - pl.freepik.com