Laptopy HP ProBook 650 G8 to lekkie i smukłe konstrukcje, które bez problemu zabrać można ze sobą w dowolne miejsce. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie całość odznacza się solidnością zapewniającą bezpieczeństwo sprzętu podczas przemieszczania.

Również pod względem wydajności nowy ProBook spisuje się bardzo dobrze, gwarantując wysoki komfort podczas pracy (więcej). Za sprawą procesorów Intel 11. generacji laptop idealnie sprawdza się w przypadku zadań biurowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka moc obliczeniowa.

HP ProBook 650 G8 – elegancki laptop biznesowy dla wymagających

Jak już wspomniano, laptop ten to konstrukcja o kompaktowym charakterze. Całość waży 1,74 kg. Laptopy HP ProBook 650 G8 mogą pochwalić się ponadto stylowym designem, który podkreśla smukły charakter. Grubość urządzenia to zaledwie 19,9 mm.

Nad wyświetlaczem znaleźć możemy kamerę HD z zaślepką, sama zaś matryca otoczona została cienkimi ramkami. 15,6-calowy ekran IPS Full HD posiada dobre kąty widzenia oraz jasność rzędu 273 nitów. Do wyboru użytkowników producent oddaje także modele wyposażone w matryce TN o rozdzielczości 1366×768. 

Korzystając z notebooka mamy do dyspozycji przyjemną klawiaturę wyposażoną w podświetlenie oraz odporną na zalanie, a także touchpad o przyjemnej powierzchni i dobrym ślizgu.

Laptopy biznesowe 2021 – HP ProBook 650 G8

Przechodząc do konkretów, urządzenie wykorzystuje nowoczesne procesory Intel Core 11-tej generacji, czyli układy, w które wyposażane są najlepsze laptopy biznesowe.

Laptopy HP ProBook 650 G8 do zapewnienia maksymalnej wydajności także układy graficzne wspierające działanie systemu. W omawianym modelu mamy do czynienia z grafiką Intel Iris Xe.

Za efektywność pracy odpowiadają również szybki dysk o pojemności do 512 GB oraz pamięć RAM z możliwością rozbudowy do 64 GB.

Tak jak w przypadku pozostałych modeli biznesowych przodujących serii, tak również ProBook 650 G8 wyposażony został w szereg zabezpieczeń danych, a na bokach obudowy znajdziemy szeroki zestaw portów, choć zabrakło portu Thunderbolt.

Boże Narodzenie autortwa senivpetro - pl.freepik.com