Laptopy biznesowe HP ProBook

Laptopy HP ProBook są kompaktowe, trwałe i mają lepszą żywotność baterii w porównaniu ze standardowymi laptopami. Laptopy ProBook są idealne dla osób często podróżujących, które chcą, aby ich urządzenia były naładowane i działały podczas podróży. Dodatkowo są idealne dla osób, które chcą sprzęt klasy biznesowej bez zbyt wysokiej ceny. Laptopy ProBook zaczynają się od 200 USD i zapewniają poziom wydajności, którego porównywalne laptopy nie mogą zapewnić. Dzięki doskonałej trwałości modeli HP ProBook firmy mogą również zaoszczędzić pieniądze na kosztach wymiany i naprawy systemu.

Co wyróżnia laptopy HP ProBook?

Laptopy HP ProBook to przede wszystkim solidne i nowoczesne notebooki biznesowe, które dobrze sprawdzają się w typowych środowiskach pracy. Charakteryzują się między innymi atrakcyjnym wzornictwem, wysoką jakością wykonania, praktycznym wyposażeniem, a także optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

Laptopy HP ProBook wyposażone są w bardzo dobrą matrycę, w tym typu matowego, co gwarantuje większy komfort pracy. Nie brakuje również nowoczesnych, a także tych innowacyjnych podzespołów, które gwarantują odpowiednią moc do szybkiej, wydajnej oraz stabilnej pracy.

Dodatkowe cechy serii laptopów biznesowych HP ProBook to wygodne złącza, wygodna podświetlana klawiatura (i klawiatura numeryczna w większych modelach) oraz zabezpieczenia takie jak: czytnik linii papilarnych czy też moduł TPM. W związku z tym dzięki doskonałej jakości, najwyższej funkcjonalności oraz atrakcyjnym konfiguracjom, laptopy HP ProBook są zbudowane tak, aby pracowały jak najlepiej.

Laptopy HP ProBook są kompaktowe, trwałe i mają lepszą żywotność baterii w porównaniu ze standardowymi laptopami

Co zapewniają laptopy HP ProBook?

Laptopy HP ProBook zapewniają poziom wydajności, którego nie zapewniają porównywalne laptopy. Modele ProBook zawierają dyski SSD, które szybko się uruchamiają i w związku z tym szybko uruchamiają aplikacje. Dodatkowo są wyposażone w wyświetlacze HD, które pozwalają użytkownikom oglądać krystalicznie czysty obraz na ich ekranach. Co więcej, klawiatury zapewniają, że naciśnięcie klawiszy jest miękkie, ale nadal precyzyjne. Ułatwia to użytkownikom nawigację po urządzeniach bez popełniania błędów. Ponadto oprogramowanie HP Touchpoint upraszcza konserwację, umożliwiając specjalistom IT zdalne aktualizowanie oprogramowania zabezpieczającego i ustawień systemów. Przekłada się to na większą wydajność dla firm, które używają modeli ProBook w swoich miejscach pracy.

Modele ProBook kosztują mniej niż porównywalne laptopy. HP pobiera więcej opłat za podzespoły w swoich modelach ProBook wyższej klasy niż za podzespoły w modelach klasy podstawowej. Dzięki temu HP może sprzedawać modele z wyższej półki po niższych cenach niż inni producenci laptopów z porównywalnymi produktami. Modele HP ProBook klasy podstawowej kosztują znacznie mniej niż porównywalne notebooki bez uszczerbku dla wydajności i trwałości. Posiadają cechy, które użytkownicy biznesowi docenią podczas codziennego korzystania z nich w miejscu pracy.

Nowoczesne Laptopy ProBook


Laptopy HP ProBook reprezentują nową kategorię laptopów, które mogą konkurować z komputerami osobistymi pod względem funkcjonalności. Większość standardowych laptopów biznesowych zawiera wiele funkcji zabezpieczeń, takich jak czytniki linii papilarnych i chipsety zabezpieczające TPM 2.0, które zapobiegają kradzieży i utracie danych z powodu czynników zewnętrznych, takich jak wirusy lub próby włamań przez złośliwe oprogramowanie. Nie jest to jednak problem w przypadku linii ProBook HP, ponieważ wszystkie te urządzenia wyposażone są zamiast tego w czytniki linii papilarnych, które w skuteczny sposób zapewniają bezpieczeństwo użytkownika bez narażania wygody użytkownika i bezpieczeństwa poprzez jednoczesne stosowanie wielu środków.

HP ProBook to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących do pracy. Lekka konstrukcja i kompaktowy rozmiar sprawiają, że nadają się one do noszenia przy sobie.

Laptopy ProBook – Podsumowanie

Wszystko to oznacza, że jeśli potrzebujesz maszyny o najwyższej produktywności, nadającej się do intensywnego codziennego użytku w środowiskach biurowych to w takim wypadku dobrym wyborem będą laptopy HP ProBook.