Komputery AiO HP EliteOne 800 G8 – ITnes oparte są na procesorze Intel Core 11. generacji. Technologia zabezpieczeń HP zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych. Zaprojektowany z myślą o współpracy, model ten posiada zaawansowane funkcje, które sprawiają, że prowadzenie audiokonferencji i wideokonferencji jest tak wygodne, jak to tylko możliwe.

Kamera

Opcjonalna dwustronna kamera 5 MP zapewnia zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Inteligentne śledzenie twarzy pozwala uchwycić twarz użytkownika nawet wtedy, gdy oddala się on od biurka. Kamera posiada szeroki kąt widzenia. Funkcja Auto Scene Detection automatycznie konfiguruje kamerę w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu.

System tłumienia hałasu

System tłumienia hałasu oparty na sztucznej inteligencji blokuje nie tylko hałas w pomieszczeniu, ale także dźwięki pochodzące od wirtualnych rozmówców. Jest to pierwszy komputer PC firmy HP z tak zaawansowaną funkcją, która potrafi odfiltrować ponad 350 milionów rodzajów głosów i szumów. Technologia HP Dynamic Voice Leveling automatycznie dostosowuje głośność głosu, aby zachować komfortowy dźwięk niezależnie od odległości od mikrofonu. Technologia HP Sound Calibration dostosowuje system do wciągającego dźwięku, a HP Dynamic Audio wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wybrać najlepsze ustawienia dla mowy, muzyki lub odtwarzania filmów z tłumieniem szumów tła.

Technologia HP Run Quiet Design reguluje pracę wentylatorów, aby system chłodzenia działał cicho i wydajnie. Funkcja HP Modern Standby utrzymuje urządzenie w stanie gotowości do pracy, szybko pobierając wiadomości e-mail, pobierając zdarzenia sieciowe i wykonując inne ważne aktualizacje, gdy komputer jest uśpiony i podłączony do sieci. Technologia HP Presence Aware pomaga chronić dane osobowe, blokując komputer, gdy użytkownik opuszcza miejsce pracy, i wybudzając go z trybu uśpienia po powrocie.

Laptop dla biznesu

Narzędzia administracyjne HP Manageability Integration Kit pomagają skrócić czas konfiguracji komputera i umożliwiają personelowi IT bardziej efektywne zarządzanie urządzeniami. HP Patch Assistant automatyzuje aktualizacje oprogramowania zgodnie z harmonogramem ustalonym przez dział IT, bez konieczności obecności użytkownika końcowego i niezależnie od jego działań.