Firma HP Inc. w czerwcu 2021 roku zaprezentowała nowe komputery HP EliteDesk 805 G8 przeznaczone do pracy hybrydowej. Obecnie około jedna trzecia pracowników biurowych planuje kontynuować pracę w domu, a jedna czwarta zamierza łączyć pracę biurową z pracą zdalną. Z tego powodu coraz ważniejsza staje się technologia, która spełnia potrzeby współczesnych użytkowników biznesowych i informatycznych.

komputery HP EliteDesk 805 G8 do pracy zdalnej podczas pandemii

W dzisiejszym środowisku pracownicy nie mogą sobie pozwolić na marnowanie czasu z powodu powolnego przetwarzania danych lub nieefektywnej technologii komputerowej. Użytkownicy oczekują dużej szybkości, elastycznej łączności i solidnej jak skała niezawodności w przypadku wymagających zadań graficznych, złożonych zadań oraz procesów roboczych intensywnie wykorzystujących pliki i aplikacje. Pomimo ciągłego wzrostu popytu na laptopy w czasie pandemii, komputery stacjonarne nadal mają kluczowe znaczenie dla trwałego i nieprzerwanego prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ nie wszystkie zadania można wykonać na systemach mobilnych, a użytkownicy potrzebują wydajnego komputera stacjonarnego.

Dziś HP rozszerza swoją ofertę rozwiązań komercyjnych i wprowadza nowe modele komputerów stacjonarnych Elite i Pro, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych pracowników.

Właściwości komputerów HP

Komputery z serii HP EliteDesk 805 G8 i HP ProDesk 405 G8 zapewniają wydajność potrzebną do codziennych zadań, a jednocześnie bezproblemowo integrują się z domowym lub biurowym miejscem pracy. Nowe komputery stacjonarne Elite i Pro, zbudowane na bazie procesorów AMD Ryzen PRO 5000 i pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 Pro, wyposażone są w wydajne układy graficzne i obsługują łączność z wieloma monitorami. W przypadku modeli EliteDesk 805 użytkownicy będą mogli w pełni skoncentrować się na pracy, dzięki precyzyjnej kontroli wentylatora komputera, zapewniającej dobre chłodzenie i niski poziom hałasu. W zakresie bezpieczeństwa, rozwiązanie HP Wolf Security for Business zapewnia stałą, ciągłą i niezawodną ochronę urządzenia i danych przed wszelkimi zagrożeniami.

Komputery z serii HP EliteDesk 805 G8 oferują imponującą wydajność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania i mogą być wykorzystywane do nowoczesnych zadań roboczych zarówno w domu, jak i w biurze.