Chociaż czasy się zmieniają i technologia niemal gna do przodu na naszych oczach, w percepcji wielu biznesowych użytkowników komputerów widać pewien zastój. Wciąż jeszcze wiele osób uważa, iż utrzymuje się wyraźny podział na laptopy biznesowe oraz stacje robocze. Okazuje się jednak, że producenci komputerów potrafią doskonale łączyć te dwa przeznaczenia laptopów. W efekcie użytkownik dostaje sprzęt dobrze wyglądający, który łatwo się przenosi oraz z którego komfortowo się korzysta. Jego możliwości w zakresie pracy są tak samo dopracowane, dzięki czemu użytkownik może wykonywać bardzo wymagające zadania. Doskonałym przykładem są laptopy HP ZBook Firefly 14 ze strony itnes.pl.

Doskonały na spotkanie i do pracy

HP ZBook Firefly 14 to sprzęt, który doskonale się prezentuje. Już na pierwszy rzut oka widać jego biznesowe przeznaczenie. Doskonale sprawdzi się na spotkaniach z kontrahentami, gdzie będzie świadczył o staranności użytkownika w doborze sprzętu. Kiedy jednak przyjdzie użytkować go w pracy merytorycznej, także doskonale sobie poradzi. Wszystko za sprawą bardzo mocnego procesora Intel Core i7 10 generacji. Komputery oferują różne możliwości w zakresie pamięci RAM, jednak w każdym wypadku jest to bardzo duża przestrzeń. Pamięć RAM odpowiadająca za obsługę bieżących zadań będzie pozwala tutaj na obsługę bardzo skomplikowanych programów, wymagających sporej mocy obliczeniowej. HP ZBook Firefly 14 taką moc zapewnia.

Doskonały dobór kart graficznych sprawia, że komputery mogą być wykorzystywane w pracach architektów, grafików komputerowych, ale także w laboratoriach. 14 calowy ekran zapewnia także komfort pracy, stanowiąc o rozsądnym kompromisie w zakresie mobilności oraz możliwości przyjemnej pracy przez wiele godzin. Doskonały ekran sprawia także, że oczy użytkownika nie męczą się i nie musi on robić częstych przerw. Producent zadbał także o pojemny dysk SSD, dzięki któremu zbędne stanie się korzystanie z internetowych chmur oraz pamięci zewnętrznych. HP ZBook Firefly 14 to kompletny sprzęt, który na rynku stanowi dzisiaj jeden lepszych wyborów.

Technologia - master1305 - pl.freepik.com