Laptopy HP 470 G7 zapewniają wielofunkcyjność, wydajność i ultramobilność. Wyróżniają się one również atrakcyjnym wyglądem oraz matową matrycą, która zapewnia doskonałe parametry wyświetlanego obrazu. Redukuje ona blaski i refleksy świetlne, co wpływa komfortowo na pracę. Na pokładzie komputera znajduje się 17-calowy ekran. Występuje tam również pełna klawiatura numeryczna oraz precyzyjny touchpad. Doskonałą ochronę zapewnia moduł szyfrowania TPM, który coraz częściej pojawia się w komputerach biznesowych. Komfort pisania w każdych warunkach zapewnia podświetlana klawiatura. Na uwagę zasługuje również gniazdo z zamykanym wyłącznikiem oraz blokadą bezpieczeństwa.

Laptopy HP 470 G7 – w teorii i praktyce

Na pokładzie komputerów tej linii znajduje się funkcjonalny Windows 10 Professional, który zapewnia obsługę potrzebnego oprogramowania. Urządzenia obsługiwane są przez rozdzielczość 1920×1080 (Full HD). Ekran współpracuje pod kontrolą matrycy typu IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia w każdych warunkach. Na tym komputerze znajduje się 8 GB pamięci RAM, natomiast pamięć dyskowa wynosi 256 GB. Częstotliwość taktowania wynosi na tym urządzeniu 2,10 GHz. W praktyce komputery te mogą pracować dla przedsiębiorców, rekinów biznesu oraz freelancerów. Mają one odpowiednie parametry do długiej, biurowej pracy. Zapewniają one komfort widzenia, wygodę obsługi i również atrakcyjny design.

Laptopy HP 470 G7 wyposażone są w 2-rdzeniowy procesor i3-10110U. Procesor z popularnej rodziny Intel Core i3 generacji Comet Lake zapewnia świetne warunki do pracy (więcej). Jest on w stanie obsłużyć nawet zaawansowane programy. Warto wiedzieć w ramach informacji, że procesor wykonano w technologii 14 nm. Układ ten uzyskał wynik aż 4096 pkt w aplikacji PassMark. Komputery tej serii oferowane są wraz z podstawowym układem graficznym z grupy Intel UHD 10tej generacji. Komputer ten posiada również następujące funkcjonalności:

  • Kensington Lock,
  • kamerka internetowa,
  • łącze Wi-Fi,
  • port Bluetooth,
  • złącze HDMI.