Laptopy HP 470 G7 ze sklepu internetowego itnes.pl zasilany jest przez efektywne procesory Intel serii Comet Lake, natomiast w przypadku grafiki mamy do czynienia z układami Radeon 530.

Całość, zamknięta w eleganckiej stylowej obudowie, stanowi zgrabną i spójną całość oddając w ręce użytkowników 17,3-calowy biznesowy model doskonale odpowiadający wymaganiom codziennej pracy.

 HP 470 G7 – laptop z podświetlaną klawiaturą do codziennej pracy

Jak przystało na nowoczesny laptop do pracy biznesowej, HP 470 G7 wyposażono w wygodną klawiaturę z dwustopniowym podświetleniem, a także wygodny i precyzyjny touchpad pozwalający nawigować po systemie.

Na pokładzie urządzenia znalazły się, oprócz wspomnianych procesorów Comet Lake oraz procesorów graficznych Radeon 530, szybkie dyski SSD NVMe, spory, bo aż 16 GB zapas pamięci RAM oraz liczne porty zwiększające funkcjonalność komputera.

Zastosowany przez producenta 17,3-calowy ekran IPS działa w natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Poziom jasności matrycy to wynik rzędu 300 nitów.

Laptop HP 470 G7 z procesorem Intel Comet Lake

Laptopy HP 470 G7 oferują:

  • wysoką produktywność pracy
  • podświetlaną wygodną klawiaturę
  • matowy wyświetlacz Full HD
  • dysk SSD NVMe.

Charakterystyka urządzenia jest dość uniwersalna, dlatego też omawiany model sprawdzi się zarówno jako laptop dla studenta, jak również urządzenie idealne do codziennej pracy.

Dynamika i płynność działania pozwala na uruchamianie programów użytkowych czy przeglądanie wielu stron w przeglądarce bez żadnego problemu.

Solidność i ergonomia działania sprawia, że model ten zadowoli wszystkich tych, którzy poszukują komputera ukierunkowanego w stronę profesjonalnej pracy.

Dzięki wyposażeniu notebooka w Wi-Fi 6 model ten z powodzeniem wykorzystać można w przypadku pracy zdalnej, a za sprawą kamery umieszczonej nad wyświetlaczem z powodzeniem przeprowadzić możemy wideokonferencję.

Szerokie spektrum możliwości oferowanych przez HP 470 G7 powoduje, że jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących kompetentnego laptopa biznesowe.