Laptopy HP 470 ze sklepu internetowego ITnes charakteryzują się doskonałą specyfikacją. Są one kompatybilne z najnowszym systemem operacyjnym od Windows 10 Professional. Na pokładzie komputerów znajduje się matryca Full HD, która wyposażona jest w szerokie kąty IPS. Urządzenia dostępne są z dyskiem SSD z pamięcią flash o parametrach 512 GB. W innej konfiguracji wyposażone są one w dysk SSD 1 TB + HDD 1 TB. Duży ekran o przekątnej wynoszącej 17,3 cali zapewnia doskonały obraz widzenia.

Komputer posiada podświetlaną klawiaturę, która pozwala pracować nawet w ciemnym miejscu, na przykład w podróży biznesowej, w pociągu. Na pokładzie urządzenia znajduje się zasilacz 65 W oraz bateria 3-ogniwowa o pojemności wynoszącej 41 Wh. Laptopy HP 470 wyposażone są również w kamerkę internetową, która pozwala na przeprowadzanie profesjonalnych wideokonferencji.

Komputery linii HP wyposażone są w dedykowany układ graficzny od AMD Radeon 530. Warto wiedzieć, iż wspomniany układ zyskał wynik aż 914 pkt w aplikacji ,,PassMark”. Dedykowany układ graficzny dysponuje dużą pojemnością aż 2 GB pamięci GDDR5 SDRAM. Na pokładzie komputera znajduje się także zintegrowana karta od Intel UHD for 10th Gen Intel Processors. Obudowa wykonana jest w macie, dzięki czemu nie widać na niej śladów palców. W laptopach tej serii zastosowano jednostkę centralną Intel Core i7 jest to konkretnie model i7-10510U generacji Comet Lake.

Bezpieczeństwo przechowywania danych w urządzeniach HP

Ekran wyposażony jest w efektowne podświetlenie LED, które charakteryzuje się jasnością na poziomie: 300 nitów. Odzwierciedlenie gamy kolorów NTSC jest na poziomie 72 procent. Za bezpieczeństwo przechowywania danych odpowiada Kensington Lock oraz układ szyfrowania TPM. Dzięki tym funkcjonalnościom klucze, szyfry oraz cała dokumentacja jest dokładnie strzeżona oraz zabezpieczona. Komputer ten wyposażony jest w następujące złącza oraz interfejsy:

  • 2 porty USB typu 3.1 Gen 1,
  • 1 port USB typu 2.0,
  • 1 wejście Audio (Combo),
  • 1 wejście HDMI,
  • 1 port Bluetooth,
  • 1 wejście WLAN.
Zdjęcie utworzone przez lookstudio - pl.freepik.com