Laptopy HP EliteBook 845 G8 to kompaktowe rozwiązanie dla dynamicznych osób zajmujących się biznesem. Cienkie 14-calowe konstrukcje dają możliwość łatwego przemieszczania się, jednocześnie gwarantując niezbędną do wykonywania prac biurowych moc.

Przenośne komputery zostały ponadto zaopatrzone w nowe rozwiązania z zakresu łączności oraz szereg dostępnych złączy.

Zaawansowany laptop biznesowy HP EliteBook 845 G8

Całość komputera zamknięta została w cienkiej aluminiowej obudowie odznaczającej się lekkością, przez co z łatwością można zabrać ją ze sobą w delegację czy na konferencję.

Dzięki WiFi 6 długim czasom pracy na baterii oraz energooszczędnym i wydajnym procesorom AMD Ryzen, HP EliteBook 845 G8 idealnie wpasowuje się w standardy poręcznego i wysoce mobilnego urządzenia do pracy.

Procesory AMD Ryzen

14-calowe narzędzie do zadań biznesowych oparte zostało o nowoczesne wydajne procesory AMD, które możemy nabyć w konfiguracji do Ryzen 7.

Umożliwiają one efektywną obsługę aplikacji biurowych oraz innych programów użytkowych, z którymi najczęściej spotkać się możemy w pracach natury biurowej i korporacyjnej.

Energooszczędny profil tych układów pozwala ponadto wydłużyć okres działania komputera poza źródłem stałego zasilania.

Kompaktowy laptop do biura

Laptopy HP EliteBook 845 G8 stanowią urządzenia podążające za trendem kompaktowych urządzeń dostosowanych do dynamicznego dnia pracy.

Wymiary nowego EliteBooka to  323,3 x 214,5 x  17,9 mm, zaś sama jego waga to 1,41 kg. Tym samym czyni to konstrukcję poręczną i wygodną w użytkowaniu.

Wraz z klasowym wyświetlaczem i wysoką funkcjonalnością tworzy to opcję będącą odpowiedzią na zapotrzebowania osób szukających laptopa wydajnego i mobilnego.

Solidny ultrabook biznesowy

Na pokładzie przenośnego komputera znaleźć możemy również kamerę internetową, wygodną klawiaturę z precyzyjnym gładzikiem. Całość jest również wyposażona w zabezpieczenia prywatności w postaci m.in.: Windows Hello.

Nowa propozycja HP w postaci modelu EliteBook 845 ósmej generacji to świetny pomocnik w pracy biurowej, który odnajdzie się zarówno w firmach, jak i wśród pracowników korporacji czy freelancerów.