Przystępna cena, wysoka wydajność oraz wszechstronność. Laptopy HP 255 G8 – ITnes zostały opracowane z myślą o pracy biurowej, w której sprawdzają się doskonale za sprawą rozwiązań takich jak nowoczesne procesory AMD Ryzen 5.

To nie jedyne zalety tego laptopa. Bogata ilość złączy, mobilność i niezawodność to kolejne argumenty przemawiające za wyborem HP 255 G8.

Wielozadaniowy laptop HP 255 G8

Laptopy HP 255 G8 to wydajne urządzenia odznaczające się możliwością obsługi wielu zadań jednocześnie. Wyposażone w mocne i wydajne procesory AMD Ryzen 5 notebooki te są w stanie sprostać wymaganiom współczesnej pracy biurowej.

Całość wspierana jest przez układy graficzne, które również dostarcza firma AMD. Dzięki temu w przerwach między pracą możemy odtworzyć ulubiony film czy serial.

Jeszcze lżejszy i mobilny

HP podąża za trendem odchudzania laptopów, dzięki czemu HP 255 G8 jest jeszcze lżejszy od swojego starszego brata. Urządzenie straciło 40 gramów, ważąc obecnie 1,7 kg.

Ponadto użytkownicy wybierający ten model mogą liczyć na solidną i wytrzymałą obudowę, która jest w stanie przetrwać upadek z niewielkich wysokości oraz inne przypadkowe uderzenia.

Wszystko to sprawia, że jest to sprzęt dostosowany do podróży, podczas których nie musimy obawiać się o jego uszkodzenie.

HP 255 G8, czyli doskonały stosunek ceny do jakości

Głównym argumentem, jaki wysuwa HP 255 G8 jest idealnie zbalansowana proporcja ceny do oferowanej jakości. Przeznaczając relatywnie niskie środki,  zyskujemy w pełni kompleksowe narzędzie do pracy biurowej odznaczające się solidną mocą oraz niezawodnością.

Laptopy HP 255 G8 doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, jak też w delegacjach. Dzięki zastosowaniu nowych baterii o dłuższym czasie pracy, bez problemu urządzenie wykorzystamy do pracy w podróży.

Bezkonkurencyjny w swojej klasie

Biznesowy laptop HP 255 G8 to jeden z najlepszych w swojej klasie komputer przenośny napędzany procesorami AMD, który dodatkowo może się pochwalić całkiem sporymi możliwościami pod kątem rozbudowania o nowe podzespoły.

Dodatkowo wygodna klawiatura oraz solidne tworzywa, z których wykonana została obudowa, skutkują tym, że urządzenia te mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako narzędzie pracy biurowej.