Dobry laptop biznesowy w przystępnej cenie? Takie kryteria użytkowników to nic niezwykłego, a odpowiedzią na nie może okazać się oferta amerykańskiego przedsiębiorstwa.

Laptopy HP 240 to ekonomiczne rozwiązania mające za zadanie dostarczenie klientom optymalnych rozwiązań w niewygórowanej cenie (więcej pod tym linkiem: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp/notebooki-hp-essential-mobility/laptopy-hp-240/).

Co oferują i dlaczego warto wziąć pod uwagę tę serię notebooków? O tym w dalszej części artykułu.

Laptopy HP 240 do codziennych zadań

Model HP 240 to urządzenie skierowane do osób o niewygórowanych oczekiwaniach, które szukają podstawowego laptopa do codziennych obowiązków.

Doświadczona w produkcji sprzętu elektronicznego firma HP w atrakcyjnej cenie dostarcza rozwiązania umożliwiającego swobodne przeglądanie sieci internetowej, obsługę podstawowych aplikacji i programów użytkowych oraz przyzwoitą wydajność.

Co oferuje HP 240?

Laptopy HP 240 bazują na procesorach Intel Optane zapewniających płynność i wysoką kulturę pracy systemu. Do sprawnego działania komputera wykorzystano również nowoczesne rozwiązania w postaci pamięci RAM DDR4 oraz dysków SSD charakteryzujących się cichą i błyskawiczną pracą

W rezultacie otrzymujemy rozwiązanie dla przeciętnego użytkownika, które zapewnia stabilne i płynne wykonywanie zadań.

Mobilna i trwała konstrukcja

Projekt obudowy to prosta i utrzymana w klasycznym tonie konstrukcja, która wyróżnia się dobrym wykonaniem i trwałością. Laptopy HP 240 to również przyjazne urządzenia, jeśli chodzi o ich transport. Mobilny projekt urządzenia w łatwy sposób zabierzemy w podróż.

Całość waży zaledwie 1,5 kg, tym samym stanowi bardzo dobry wynik jak na 14-calowy laptop. Oprócz tego w modelu tym znajdziemy standardową klawiaturę i touchpad, które zapewniają niezbędny podczas pracy komfort.

Czas pracy na baterii oraz pozostałe funkcje

Laptopy HP 240 pozwalają na 5 godzin pracy z wykorzystaniem wbudowanego akumulatora, co przy tej cenie laptopa można uznać za wynik w pełni zadowalający.

Notebook został również wyposażony w funkcje mające sprawić, że codzienne życie użytkownika stanie się lepsze i łatwiejsze.