Laptopy HP 240 G7 od ITnes są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących biznesowego notebooka w przystępnej cenie. 14-calowy model z ekranem Full HD, a także wyposażony w podzespoły gwarantujące płynność podczas wykonywania codziennych zadań stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących urządzenia w przystępnej cenie i efektywnego podczas pracy.

Laptopy HP 240 G7 – połączenie klasyki i nowoczesności

Na pierwszy rzut oka laptop HP 240 G7 nie wyróżnia się na tle pozostałych modeli na rynku. Klasyczny, stonowany design przypadnie do gustu tej części użytkowników, która ceni sobie klasyczny projekt obudowy.

Laptopy HP 240 G7 swoją nowoczesność skrywają za to w środku konstrukcji i są to m.in.:

  •  szybki dysk SSD
  • 8 GB RAM DDR4
  • zintegrowana karta graficzna Intel UHD.

Laptopy do 2000 złotych

Dzięki atrakcyjnej cenie, oferowany przez HP model z popularnej rodziny 14-calowych laptopów, będzie idealnym rozwiązaniem dla studentów czy osób prowadzących małe firmy.

Wykonywanie czynności takich jak obsługa pakietu Office czy przeglądarki internetowej z otwartymi kilkoma kartami nie jest wyzwaniem dla tego modelu.

Laptopy HP 240 G7 – kompetentny laptop w niskiej cenie

Laptopy HP 240 G7 są również niezwykle poręczne i dostosowane do użytkowników często się przemieszczających. Model te jest niezwykle lekki, a jego waga to zaledwie 1,5 kg.

Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczyć odbiorcy możliwie najbardziej komfortowy notebook, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

14-calowy laptop biznesowy

Matowy ekran Full HD o przekątnej 14-cala w pełni zaspokaja potrzeby codziennej pracy, a zastosowane podzespoły świetnie optymalizują działanie urządzenia.

Efektywność wykonywania zadań, komfort i przystępna cena sprawiają, że HP 240 G7 jest jednym z bardziej interesujących budżetowych notebooków.

Jest to więc idealne rozwiązanie dla tej części osób, która nie wymaga od laptopa ultra wydajności. Laptopy HP 240 G7 stworzone zostały z myślą o tym, aby ułatwiać codzienność i tworzyć ją bardziej komfortową.