Poszukując laptopa do celów biznesowych, warto zwrócić uwagę na propozycje od marki HP. Profesjonalne urządzenia od tej firmy charakteryzują się dobrymi parametrami oraz atrakcyjnym wyglądem. Warto dodać, że HP to jeden z największych producentów notebooków na świecie, oferujący swoim klientom szereg różnych nowoczesnych rozwiązań. Co proponuje nam ta marka? Jaki laptop wybrać do firmy?

Laptopy biznesowe od HP- propozycje

Marka HP ma w swojej ofercie kilka linii produktów stworzonych specjalnie z myślą o klientach biznesowych.

Ludziom ze świata biznesu dedykowane są także laptopy HP ProBook. Modele te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hybrydowych stylach pracy

  • Laptopy HP ZBook

Notebooki HP ZBook to linia profesjonalnych, nowoczesnych urządzeń opracowanych dla użytkowników, którzy będą z nich intensywnie korzystać. Modele z tej linii sprawdzają się do takich zastosowań, jak: inżynieria, projektowanie graficzne, praca z aplikacjami, renderowanie wideo. Produkty zostały wyposażone w mocne procesory Intel Core i9 albo odpowiedniki AMD (https://pl.wikipedia.org/wiki/Intel_Core_i9). Laptopy te charakteryzują się pokaźną mocą obliczeniową i bardzo wysoką wydajnością, niezbędną do wykonywania czynności, które potrzebują dużej mocy obliczeniowej.

  • Laptopy HP EliteBook

Kolejna propozycja dla klientów biznesowych to laptopy z serii HP EliteBook. Urządzenia te charakteryzują się eleganckim wyglądem, wydajnością, trwałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Do ich stworzenia producent wykorzystał wysokiej jakości materiały. Mowa tutaj o aluminium oraz stopie magnezu. Dzięki ich zastosowaniu produkty te są trwałe i solidne, a więc dobrze sprawdzą się w często trudnych warunkach biznesowych. To dobrze zabezpieczone komputery, które skutecznie ochraniają dane firmy. Warto dodać, że ich zaletą jest też prosta obsługa. W asortymencie producenta HP znaleźć można stanowiące połączenie funkcjonalności i elegancji srebrne komputery, jak i wygodne w użytkowaniu modele z obracaną matrycą. Produkty z tej serii to propozycje wydajne i precyzyjnie wykonane, z których można korzystać we wszechstronny sposób.

  • Laptopy HP ProBook

Ludziom ze świata biznesu dedykowane są także laptopy HP ProBook. Modele te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hybrydowych stylach pracy. Przeznaczone dla biznesu komputery gwarantują trwałość w warunkach mobilnego używania, są wydajne i wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia. Za ich wysoką wydajność odpowiada najnowszy procesor  Intel®. Ponadto użyto w nich szybkie dyski SSD, nowoczesne karty graficzne i baterie o długiej żywotności. Ich nowoczesne podzespoły oferują dużą moc obliczeniową, pozwalającą na wykonanie wielu zadań. Warto dodać, że komputery te mają bardzo dobrej jakości ekrany oraz ergonomiczne klawiatury. Hp ProBook to dobra opcja dla osób będących często w podróży, ze względu na kompaktowe wymiary i niską wagę. To niezawodne urządzenia, działające płynnie, niezależnie od ich obciążenia. Nie bez znaczenia jest także to, że sprzęty te dbają o bezpieczeństwo. Szyfrowanie danych z zastosowaniem modułu TPM to skuteczny sposób na ich ochronę przed osobami trzecimi.

Czym wyróżniają się laptopy biznesowe HP?

Ludziom ze świata biznesu dedykowane są także laptopy HP ProBook. Modele te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hybrydowych stylach pracy

Laptopy biznesowe marki HP cechują się nowoczesną i wytrzymałą konstrukcją odporną na uszkodzenia mechaniczne. Producent zadbał o to, aby wyposażyć je w niezawodne podzespoły oraz wysokiej klasy matryce, które zapewniają komfortową pracę. W tych mobilnych komputerach znajdują się też wszelkie potrzebne złącza oraz efektywne zabezpieczenia. Wszystkie propozycje od HP posiadają też pojemne baterie. Można więc korzystać z nich przez wiele godzin, co jest istotne np. podczas wyjazdów służbowych. Warto wspomnieć o tym, że laptopy HP prezentują się gustownie i elegancko. Mają smukłe i lekkie konstrukcje, które zawdzięczają wykorzystaniu w ich produkcji nowoczesnego stopu aluminium. Wszystkie modele biznesowe od tego producenta zostały też wyposażone w liczne systemy, które przeciwdziałają dostaniu się ważnych informacji w niepowołane ręce. Spośród szeregu zabezpieczeń, możemy wymienić np:

  • moduł TPM,
  • kamera z funkcją rozpoznawania twarzy,
  • czytnik linii papilarnych,
  • gniazdo Noble Lock / Kensington,
  • czytnik Smart Card.

Laptop biznesowy HP to dobra propozycja dla osób, którym zależy na nowoczesnym, trwałym i niezawodnym sprzęcie.